RM-SYSTÉM»Vzdělávání»Vysoké školy

Vysoké školy

Přednášky a semináře pro studenty

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů již několik let spolupracuje s řadou vysokých škol. Řečníci z praxe každoročně prezentují témata týkající se akcií a kapitálového trhu studentům v Praze, Liberci, Pardubicích a Hradci Králové. Pomáhají zvýšit povědomí o akciovém trhu mezi mladšími ročníky a zlepšit tak celkovou finanční vzdělanost v České republice.

 

Výukový program StudentBroker

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a Fio banka, největší tuzemský on-line broker ve spolupráci s předními českými univerzitami připravili bezplatný studijní interaktivní program, prostřednictvím kterého mohou studenti jednoduše načerpat nové znalosti a zkušenosti z oblasti kapitálového trhu.

Každý student má k dispozici virtuální milión korun, který může investovat do českých i zahraničních akcií a v rámci školního semestru co nejefektivněji budovat své portfolio cenných papírů dle osnov příslušné univerzity. V další části investiční platformy je připraveno 50 000 USD, se kterými si můžete vyzkoušet obchody s komoditními deriváty US futures. Ceny akcií i derivátů přesně kopírují reálný stav trhu a student tak získává neocenitelnou praktickou zkušenost z oblasti finančního vzdělávání.


Má-li Vaše škola zájem o spolupráci, kontaktujte nás:

email: jan.kostrhoun@rmsystem.cz