RM-SYSTÉM»Události»Škola investování opět začíná, nově s tématem k zahraničním burzám

Škola investování opět začíná, nově s tématem k zahraničním burzám

09.09.2013 14:03
Stejně jako každý rok na podzim zahajuje Fio banka i letos bezplatné investiční semináře pro širokou veřejnost, a to ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM. Škola investování bude probíhat od druhé poloviny září do začátku prosince ve více než 50 městech po celé ČR.

Témata investičních seminářů jsou určena úplným začátečníkům i zkušenějším investorům. Návštěvníci se dozví vše podstatné o akciích, burzách a investičních možnostech, uvidí i online ukázku nákupu a prodeje akcií v aplikaci e-Broker a Smartbroker.

Kromě tradičních Základů investování a Efektivního krátkodobého obchodování v praxi je součástí Školy investování nový seminář pro ty, kteří se zajímají o obchodování s akciemi v zahraničí - Obchodování na zahraničních burzách. Jeho účastníci se dozvědí informace z historie i současnosti zahraničních burz, například jaké akcie se obchodují v hlavních indexech nebo kolik stojí obchodování v cizině.

„Přestože investování na domácím trhu má stále většinový podíl na objemu obchodů, pozorujeme dlouhodobý příklon investorů k zahraničním burzám. Proto jsme zařadili do devatenáctého cyklu Školy investování nový seminář k tomuto poptávanému tématu," říká k tomu Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing Fio banky.

Do Školy investování je možné se přihlásit na webových stránkách Fio banky nebo RM-SYSTÉM pomocí krátkého formuláře. Účast na všech seminářích je bezplatná.


RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s.

Další zprávy